ארתור רמבו, התפטרותו

רמבו, סוקר את הביוגרפיה של רמבו, אנו מוצאים כי התפטרותו בשירה, קרה לאחת התעלומות ספרותית אשר נראה כי אין הסבר, בשם יש אומרים. הכל נראה כדי לציין כי באירוע מסוים הוא שלף Morand; כאילו הרוגים הפנימי מופנה בדרך ללא דופי כדי להקיף בשתיקה כי לשמור עד הסוף. זוכר כי במאי 1873, שכתב דליי ארנסט, בהתייחס עונה בגיהנום, שגורל שלי תלוי ספר זה. שלושה חודשים מאוחר יותר הוא desinteresó לגמרי עליו. עצם הרעיון של קיום מתמשך של גברים של אותיות נותן לך בחילה. בהזדמנות אחת אחד מחבריו כתב לו ושיבח את שיריו, השלולית סלבריטי הגוברת שלו. רמבו, le קלקול הקריאה מכתב זה, שחרור – אומר מר Banday, מעסיקו – מכה של חזיר בר. אומר לך עבור חלק, ובמין כישרונו היה מעשה העליון של מרד על-ידי המשורר במחאה, תשובה חיובית ליוזמה ניהיליזם הגרוע ביותר.

שתיקתם, יותר מיחס, היא צורה אחרת של השפה. הוא אומר איתו כי בעבר, הביעה את השיר, השיר. לעומת זאת, טוען גם כי רמבו הופסקו בכתב; כי החקירות שלו על-ידי הרשות לא ידוע של אתיופיה שווה ביומנו פואטי על-ידי העולם לא ידוע של מילים. Morand, אות, אשר שניהם הם פירושים של תופעת חסרי עדות התומכת אותם ואשר אותם. במקום זאת, משחרר מתוך סך של השירה של רמבו, אם יש לך את זה.

זהו אחד בלבד ו באופן חד-משמעי: התפטרותו להמשך הכתיבה, מכתביו של פרוזה יבש ופשוט, הנטישה כדי כל תשוקה לסגנון. הוא ידוע גם, כי בגיל 19, רמבו, מאבד – לא בטוח למה. שתי פקולטות אשר היו תכונות של הגאון הגדול שלו, אובדן הזכות לראות. הוא היה תמלוך מי נתפס הדבר האמיתי בעיניים הם לא משלנו. הוא אמר שזה trasmutaba במציאות אוניברסלי, כי כל אדם היה פשוט התחושה הרגילה. הכל נראה בבירור כי אתה desdoblaba, despersonificaba לטעמך האישי. השני, גלה שפה, חיפוש מאפשר שפה, להבין בבירור אותה פיסקה את האות יוצא דופן של תמלוך, נניח האנושות, ואף בעלי חיים, להרגיש, לחוש, לשמוע את ההמצאה שלהם. להיות נוכחים גם, רמבו חלם השפה שבה כל להבין אותו לבטא את הכל, דהיינו בשפה אוניברסלית טיבעיים. זה מקור יצירתי, במשך חמש שנים הופסק, הכל נראה לציון שלו נעלם, לכן אמר נביאו Morand: המשורר החלה לראות עץ עץ פשוטים; הספינה היא פשוט סירה; במקום בית ספר של תופים שבוצעו על-ידי המלאכים, יש מפעל. הכל נראה לאחר מכן מציין כי רמבו יש מועדף שתיקה ומשאירה אותנו טביעת רגלו המעידים על התפטרותו. Curbelo דוד ישוע נותן לנו בהקשר זה, כי הפרדיגמה ובמין של השירה היא איזה רמבו: ילד פלא אשר כתב כמה שירים estremecerían כי יסודות lyric המערבי עד התמוטטות בין שנים עשר, עשרים, ו לאחר מכן ננטש ספרות כדי למצוא את החופש להיות נורמלי, משהו הוא ביקורים על-פי המיקום של גאון, חזון ונביא שלו. בטקסטים קודמים שונים יש אך ורק במקרה רמבו, ומעל הכל כדי לטפל בבעיה של הגלות ("הגלות ו הממלכה"), את השיר, פרוזה ("ארור קאסטה") את הצורך לפרוץ ("עם השטן בגוף"), על-ידי אשר מתייחסים אליהם כדי להימנע מחזרות על התזה של שתיקה כמו self-annihilation כמו צל שחרור המקורי, העולה של המשורר אשר משתוקק שמשלימה את העדר אלוהים עם משלוח שלו. דוגמה מצוינת של דיכוטומיה soberbia silencio. ו גם מפולת שלגים של ספקולציות: מה היה ביטוי פיוטי המערבי מבלי התרומות של רמבו?, מה היה קורה אם ריקי צעירים לא מוותר לגמרי על החיים ספרותית וכתיבה?, אולי נראה יום שלא פורסמו קודם לכן טקסטים של סוחר רמבו שינשק?, האם או יהיה בסופו על-ידי אנו לומדים טוב דיו כי לא היה להיות ephebe מי ורלן platonically לך? היא כתב כך חתם שלהם, ובכך לשמור את זה לצד והיהירות האכלה שלה, כמה חתיכות שערורייתי עבור סתירה, הם היו מעולים לאין שיעור לשירים שישנים פול כתב את שמו? רומן, הרומן של תו שירה.