אפשרויות של סחר יתרונות וחסרונות

מה אפשרויות המסחר? אפשרות אחת היא פשוט להעניק למישהו את הזכות לקנות או למכור משהו בעתיד. במקרה של אפשרויות עתידיים של אינדקס דאו, כאשר מישהו שקונה אפשרות שיחה של דאו הם קונים הזכות לקנות כי העתיד של שבבסיס דאו במחיר "נחוש, המכונה את"שביתה מחיר, בכל פעם בעתיד, המכונה "תאריך תפוגה". כאשר משקיע שקונה אפשרות לשים, אשר למעשה מוכר בשוק, שיחה קונה למעשה השוק. כמו כן, מכירת פוסט קונה למעשה השוק; מכירת שיחה למעשה מוכרים בשוק. כדי לקבל את ההזדמנות לרכוש אופציה בעתיד זה, המשקיעים לשלם "פרימיום".

אם השוק לא מגיעים מחיר תרגיל של האפשרות, אפשרות זו יפוג חסר ערך על תאריך התפוגה. אם השוק מגיע מחיר תרגיל האפשרות על תאריך התפוגה, אז המשקיע יוקצה העתיד מסתמך על מחיר תרגיל. היתרונות של אפשרויות המסחר גמישות. ניתן להשתמש באפשרויות במגוון רחב של אסטרטגיות, מקונסרבטיבי כדי סיכון גבוה, ואת זה ניתן להתאים את הציפיות במקום פשוט "פעולה יעלה" או "בפעולת יורד. מינוף. משקיע יכול לקבל השפעה בפעולה מבלי להתחייב מסחר. סיכון מוגבל. הסיכון מוגבלת הפרימיום אפשרות (למעט בזמן כתיבת אופציות עבור אבטחה אשר לא נמצאת כבר בבעלות).

כיסוי. האפשרויות מאפשרות למשקיעים להגן על העמדות שלהם נגד תנודות המחירים כאשר הוא לא נוח לשנות את מיקום הבסיס. החסרונות האפשרויות של עלויות מסחר. העלויות של אפשרויות המסחר (כולל עמלות הצעה / לשאול) גבוה באופן משמעותי כאחוז של שיתוף המחיר של המניה המשמש כבסיס, עלויות אלה באופן דרסטי יכול לאכול לתוך רווחים. נזילות. עם מגוון רחב של מחירים תרגיל שונים זמינים, חלקם סובלים נזילות נמוכה מאוד של שקע של משא ומתן קשה. המורכבות. האפשרויות הם מורכבים מאוד ודורשים כמות גדולה של התבוננות ותחזוקה. זמן הנפילה. שעה אופי רגיש אפשרויות מוביל אל התוצאה רוב אפשרויות תפוגת חסר ערך. הדבר חל רק על הסוחרים לרכוש מכירה אפשרויות אלה איסוף הפרימיום, אך עם: סיכון ללא הגבלה. יש תנוחות אפשרויות, כגון כתיבת אופציות uncovered, מלוות סיכון ללא הגבלה. אפשרויות הכולל מציגות הזדמנות טובה לגבש תוכניות שיכול להועיל התנודתיות בשווקים הבסיסית, כמו גם את הכיוון של המחיר. עם זאת, הם חשובים עבור רוב סוחרי החסרונות, מסחר מקוון של חוזים עתידיים הוא בדרך כלל אפשרות טובה יותר. טים Wreford מפעיל אתר אינטרנט המספק מידע ומשאבים עבור סוחרים. טים מספק גם תוצאות אשר מתעדכנים מדי יום באתר.