אכילה במסעדות זולות

אחת מהחלופות הטובה ביותר כדי לחסוך כסף בלונדון, כולל בחירת למקומות אנו יכולים ליהנות מאוכל טוב באותו זמן אין עלויות גבוהות מאוד. פיקניק בצהריים או פיקניק, הוא אפשרות טובה לחסוך כסף וליהנות פארק או כיכר המקומי באותו זמן. עם זאת, בדרך כלל את הכיף חלק הנסיעות הוא לגלות את המסעדות המקומיות. אוכל טוב מאוד בכל חלקי העולם נמצא בלונדון. כאן אנו ממליצים חלק שלנו מקומות מועדפים, זולים הממוקמים סביב החלק המרכזי של לונדון: קפה בכיכר טרפלגר בקריפטה, סנט מרטין ב שדות הכנסייה,: הוא כל כך טוב, עד כי חזרנו כמה פעמים.

בית־הקפה ממוקם על רמה נמוכה יותר של הכנסייה יש קישוט מעניין על קירות לבנים והניח את מוסיקת הרקע הקלאסי. הארוחות מוגשות בסגנון של בית קפה שבו אחד לבחור מנות שונות, כולל מנות צמחוניות. תה של אחר הצהריים מוצע כל יום, כולם יכולים לשמוע את אשר אתה טיפוס במדרגות בקפלה, יש מוזיקאים מפורסמים בעולם תרגול של התוכנית לילה. להקשיב נגנים חינם, התה של אחר הצהריים נמכר במחיר סביר מאוד. ארוחת בוקר, צהריים וערב מוצעים והניח לעיתים פמוטים עם נרות בלילות מסוימים. מנג'ה (ניקוב הנוכחים) מועדון צי רכב 99 סנט. כאשר אתה עובר ללונדון, אם תחליט לבקר במועדון מנג'ה, התרשם לפי כמות מנות בינלאומיות המוצעים. האם בצהריים,-רק? 7.50 שאתם אוכלים את מה שאתה רוצה ללא גבולות! החדשות הטובות הן מסתובבות סוגים שונים של מזון, כך שאתם אוכלים מוסקה מרשים, שלא לדבר על כל סלטים שיש לך לשירותך.

Wagamama (כיכר לסטר, נייטסברידג, ארלז קורט, רח' צי וכו ') זה מחזיק מסעדה של אוכל יפני נהנה הפופולריות החל לפני זמן רב. לעשות טוב, יוגש מזון מהיר, ואת רוב שלהם עלות מנות מתחת? 10. אל תשכחו לבדוק את התפריטים. רוב לכלול צלחת, מלווה גיוזה (כדור בצק מוגש מרקים או נזיד), ו- משהו לקחת. כל פחות? 15. חומר למחשבה (31 ניל סנט, קובנט גארדן) אם אתה הסוג של אדם אוהב לאכול \"לשלב\" או במהירות, לאחר מכן מסעדה זו עבורך. האם זה צמחוני מסעדה לראות משהו \"היפי\" עבור מבקרים בפעם הראשונה, אך אם הערות הרבה מנות שלהם עולה בסביבות? 4.50, תאהב! חברת קפה איטלקי, (46 Goodge St.) זהו אחד המקומות החביבים תרמילאים וסטודנטים המעוניינים לשמור. הוא מושלם אם ברצונך ליהנות פיצה חם וטעים עבור רק? 3. Alcantara ——————-קרלוס הוא משתף פעולה באתר האינטרנט לונדון-Tips.com פורסם כדי לספק מידע שימושי עבור אלה המעוניינים לנסוע ללונדון. סופר, מקור המאמר המקורי