איך לעשות כסף באינטרנט עם בלוג

להרוויח כסף באינטרנט הוא לא מאוד קשה. כאן הוא תהליך צעד אחר צעד, כי אתה יכול לעקוב אחר כדי להתחיל להרוויח כסף עם בלוג. 1. לפתוח בלוג – להיות בעל בלוג לפחות, בהתחשב בעובדה מטרתו היא לנצח כמות סבירה של כסף באינטרנט. יצירת בלוג סביב נושא ביותר שידוע כי שאנשים מעוניינים לקרוא אותו. באפשרותך להשתמש בשירות מגמות של גוגל כדי לראות מה הם למעשה ההזמנה חיפושים באינטרנט.

ברגע שהחלטת ערכת הנושא עבור הבלוג שלך, להתחיל בלוג ב- Blogger.com אם אתה משתמש חדש בבלוגים. 2 כתובות Url ידידותי של Seo וכותרות – אם אתה מתכוון ליצור בלוג על מקום מסויים, יש לכלול כל אחת שלהם לתנאי נישה בכתובת ה-URL של הבלוג שלך. אבל כשמדובר להגביל את משך את ה-URL שלך בכלל. מאז אתה מוכן עבור הקוראים שלך לזכור את כתובת הבלוג שלך. ברגע שהחלטת על כתובת URL ידידותי בבלוג שלך, ואז מגיע את הכותרת של הבלוג. אל תשכחו להזכיר את מילת המפתח שברצונך להציב בבלוג זה בכותרת הבלוג שלך. 3. לכתוב מאמרים -כתיבת מאמרים מסוימים בבלוג שלו עם מטרה של כתובות מילות מפתח אחרות של הנישה שלך.

ראשית, עליך להתחיל עם התחרות, ליצור מילות מפתח במאמרים שלהם. במידת האפשר, עליך לכלול סרטוני וידאו ותמונות במאמרים שלהם כדי להקל על הבנת הנושא שלך. 4. לשלוח את המאמרים שלך ברשתות החברתיות – פעם גוגל במטמון על-ידי מאמרים ההזמנה שלהם, חייבים לחשוב על המצגת של חלק שלה כתבות מעניינות באתרי האינטרנט של רשתות חברתיות כמו טוויטר, פייסבוק ועוד. עם אלה לרשתות, חייב להיות שהתכוונת שתף את הסיפורים המועדפים שלך עם חברים שלך חסידיו. 5 גוגל אדסנס – ברגע שאתה רואה כמה תנועה המגיעים לתוך הבלוג שלך ממנועי החיפוש, חפשו דרכים להפיק רווחים. כאשר מדובר על והתשלומים, גוגל אדסנס הוא האפשרות ברחבי העולם. אם יש לך כבר חשבון AdSense, להוסיף ווידג'טים מ- Adsense שלך תבנית בלוג שבו ברצונך להציג מודעות גוגל אדסנס. cucherivas