איך להקים עסק באינטרנט

במאמר אחד אני תיאר כיצד להקים עסק באינטרנט, יצירת אתר האינטרנט שלך. עכשיו רואים את התיק, איך להתחיל להרוויח כסף בלי אינטרנט? אז הקמת עסק עשוי להיות מומלץ אם הוא חולף או הסיכויים שאתה לא ברור. אז אין טעם לבזבז זמן על עיצוב אתרים ואמצעים קטן קידומו של אירוח חינם. הזדמנות מרבי פשוט להתחיל עסק מקוון, הופיע בסוף 2005 באמצעות פיתוח של גוגל. לקבלת מבוא שיטה זו, עבור ממשק האתר בעוד מחדש בשפה האנגלית, אך קיים תרגום אוטומטי לרוסית. לחץ על "יותר" – כאן תמצאו תיאור מלא של הרוסי באתר זה. הסברים כאלה שלא מתורגמים באופן אוטומטי לרוסית, ואם משהו לא ברור, ולאחר מכן להעתיק אותם ולהעביר בעזרת translate.google.com או כל פרשן אחר.

קרא בעיון את הנחיות העריכה דרישות המסורתי שלהם – אינם רשאים לפרסם חומרים המכילים פורנוגרפיה, גזענות, אלימות, וכו ' העבודה על האתר מתחילה עם יצירת החשבון שלך, מובא דואר אלקטרוני להקצות סיסמה, לקבל מכתב רישום אישור. עכשיו אתה יכול ליצור פריטי מידע ברוסית. אתר זה מאפשר לך מקום באינטרנט עד 10 פריטי מידע, הגודל הכולל עד 20 מגה, והמידע יהיה זמין לכל העולם בתוך כמה דקות לאחר ההשמה. למעשה, השרת הזה הוא סוג של אירוח חינם שאינה דורשת לך ליצור דפי אינטרנט, הם כבר יצרו, אתה פשוט למלא את התוכן שלהם. המקום יכול להיות כל מידע: טקסטים, תמונות, קטעי וידאו, ומוסיקה. אתר זה הוא מאוד שימושי עבור קונה או מוכר נדל"ן.

לא צריך שום מיומנות בבניית אתר, כל בקלות יכול להיות מותאם בחשבונך. אם אתה רוצה לעשות מסחר באינטרנט, אז ללמוד את "חיפוש מוצר", בסעיף זה של האתר מאפשר לך ליצור פריטים על הסחורה שלך או לחפש מוצרים אחרים. פריט מידע שנוצר חייב להיות מלווה מילות מפתח וניתן להוסיף עליו במידת הצורך, עד 15 קבצים דיגיטליים. לאחר שמירת תוכן שנוצר, לקבל את כתובת האתר, אשר תוכל להציב באתר אחר, לשלוח לחברים או לקוחות באמצעות דואר אלקטרוני, להזכיר שלו מאמרים ומודעות. המוטו של Google Base – «כל גאוני הוא פשוט," מיושם שרת זה מאה אחוז, המידע עובר במהירות באינדקס על ידי מנועי החיפוש גוגל פעם הוא הופך להיות זמין באינטרנט. מ לך אתה רק צריך לעבוד באופן פעיל על הגדלת התנועה באתר, להודיע ​​על כך ככל האפשר של משתמשים באינטרנט לשים תוכן מעניין. מזל טוב. יורי Chashin.