איך להיות הגורו האינטרנט

כאשר אנו מדברים על צמיחתה המרשימה של שיטה חדשה יחסית שנקרא e-commerce, היינו רוצים לעשות קצת היסטוריה, לנו לא צריך יותר חייבת לכלול רשימה מקיפה על-ידי להזכיר לאנשים רבים שתרמו באופן משמעותי את הגידול הזה, אני מדבר על גורואים כביכול האינטרנט. במקור חשבתי לכלול רשימה קצרה עם השם של פחות 10 או 15, הנודע ביותר או מפורסם, בין הדוברים אנגלית דוברי ספרדית. אבל אז אמרתי לעצמי: קריטריון זה להחיל על רשימה זו, מי הראשון, אז מי?, ללא ספק תהיה רשימה הפגומה של סובייקטיביות. אז כדי למנוע פוגע ברגישויות העדפתי לא לכלול רשימה זו במאמר זה. אבל את הרשימה יורכב מאנשי הרבה יוקרה, הקריירה, ניסיון והצלחה, אנשים עם הרשות בנושא, עם פחות או יותר כסף, אפילו עם מיליוני דולרים מזוכה, אבל חוץ מזה, מסוימות, ביסודו של דבר, על-ידי אנשים רגילים כמוך, . כן.

נמצא כי ייתכנו כמה שאלות מרחפת שם שאת אוהבת אותי: האם באמת חושב כי הם אנשים רגילים? למה האנשים האלה צריך השיגו הצלחה? . ובכן, אני הולך לך להגיב לפי הסדר הזה. . כן, אני בהחלט חושב כי הם אנשים רגילים. אם תשאל כל אחד מהם מי עושה עשר או לפני 15 שנה, אתה אומר את זה, להידהם. האפשרויות.

העפתי באינטרנט; והתחלתי זה רק לגלות אופציה ב- e-commerce. אבל גם לספר לך כמה היה קצת כסף, אחרים, כולל חלק של פשיטת רגל, חלקם לא היתה לך עבודה, ואחרים לא; אבל בעיקר, כל אחד מהם, באותו הזמן, יגיד לך שיש להם את החששות אותו, את אותן השאלות, את אותו חוסר החלטיות, ספקות, אותו פחד, אולי יש לך בשלב זה. אם תגלה ההיסטוריה האישית של האנשים האלה אינו שונה בהרבה מן שלך או שלי. הם היו אותן בעיות, הם ביצעו שגיאות, גם מתח ביקורת על אותם, הם משוחררים אותם, לא הם האמינו בהם, אפילו שלעג כל אחד מהם. נשמע אתה מכיר? בנוגע לשאלה השניה, למה האנשים האלה צריך השיגו הצלחה? אני עונה: כמו שאמרתי, הם בדיוק כמונו, עם חולשות כמו כולנו, למרות כאן אם נוכל לעשות קטן קודם, סביר המידות הטובות יותר מאשר חלקם של בני גילם. עכשיו, מהם המעלות? -זה סתם איזה משהו מולד? המילון, בין היתר, אומר המוסריות: כוח, מרץ, ערך; כוח או סמכות לפעול…ועוד. מספיק, ראינו וחשוב מכך, אומר כי המוסריות משותף לכל אדם, אינה שוללת אף אחד בפרט. הם אנשים כמו כל אחד. . אז, אתה שוויוני. ההבדל קטן, למרות לתקן, דרך אגב, היא כי הם חסכו אין עבודה, מסירות, עקשנות, התמדה, מחקר ועוד, מאמץ ופעולה. שם עושים את ההבדל; אבל זה לא ajuno לך, גם אתה יכול לעשות את זה. הם ראו האפשרות הציגה אותם, לא אתן לו לברוח; הם עשה משהו טוב, והפך אותה מסור לאתגר אותו, ולכן לקח את זה, זה היה האתגר האישי שלו, מזה הרגע, לשים את כל התשוקה שלו לתוך האתגר הזה. את יודעת מה זה אומר לשים בכל הלהט? הם בחרו, הם עשו את ההחלטה, הם חמושים עצמם עם סבלנות, הם הצביע לו על המטרה הראשונה, ואז למחרת, ואז אחר, כל כך עד שהם הגיעו אל המטרה. הוא רצה. אבל מההתחלה הם ידעו לאן הם רוצים ללכת. אתה יודע לאן אתה רוצה ללכת? סוף סוף: כפי שאתה יכול לראות, הם לא גברים סופר, הם לא נבחרים, הם אינם מיוחדים, הם לא יותר מאשר עמיתיהם, הם בדיוק כמונו. לא כי אתה מצפה, לא היא זה אתה מפקפק, אתה רק צריך להתאים פרטים קטנים, אבל אם אתה נחוש להתאים אותם עם: עובד, מסירות, עקשנות, התמדה, מחקר, מאמץ, פעולה, ותוסיף לזה את תשוקה טהורה, אולי, בזמן קרוב, רואה את שמך ברשימה זו, ו- באותו הרגע אתה מלא גאווה, עושה מה שאת אוהבת, לעזור לאחרים להשיג, כמוך, כי שניהם משתוקקים.