– ראיון על כמה עצות ליצירת רושם ראשוני גדול

חיפוש עבודה הוא אחד של פעילויות המעצבנים ביותר כך כאילו הצורך ישירה של הכנסה אינה די לחוצה, תהליך כתיבת קורות חיים, לרשת את התעשייה, את הבקשה של משימות ניתן להשאיר כל אדם עקבותיך רועד. פעם הם יש כבר על הרצפה, עשה כמה אנשי קשר, שיחות טלפון להתחיל להגיע עם אינצ'ים מאמץ קטן צפוי בטלפון עשויה להביא לראיון, שבה להיות אחד החלקים הנורא של הבנייה של הגזע. עם השלמת ראיון טוב, הצעת עבודה הוא רק שלב משם. להלן כמה עצות להפוך כל ראיון חוויה בלתי נשכח עבור מעסיקים (ולא רק יכול לעזור לנחות העבודה!): לחיצת היד: להרחיב את ידך עבור לחיצת יד מקצועי ככל האפשר. תרגול אחד עם השני כדי להבטיח לחיצת יד נחושה ובטוחה. היי!: הצג את עצמך כעמיתה של המראיין. השתמש תמיד את שמך ואת שם משפחה בקול ברור. חיוך: צלילים פשוט, אך לעיתים קרובות נשכח במצב ראיון בלבד.

הביטחון העצמי הבהוב של חיוך טבעי. יוצר קשר עין: לא, אך הקפד לבדוק המראיין ישר בעיניו. קריר החוצה!: לא לקבל עצבים. Interviewers הם אנשים מדי. הם מרגישים בנוח עם אנשים שהם נוחים עם אותם. במצבים קשים לעיתים קרובות אינו יכול להסתיים בהשכרה. לעשות הדברים?: לא אומרים "uhh". יכול להיות קשה, אך בחשיבה של תשובות באפשרותך להפוך הופעה לא מוכן, או לא בטוחים.

עם קצת מזל, תרגול, הרבה עבודה הוא רק ראיון של המרחק. עם זאת, ייתכן גם המוכר ביותר בעולם לא תוכל לשכנע מעסיק. יש מאות גורמים של תהליך הגיוס. כישורים, משכורות, עלויות של צרכי העברת וכימיה אפילו יכול להפוך או מעבר אפשרויות התעסוקה של מועמד ללא גם התמודדות עם ההצלחה של ראיון. לקבלת עצות נוספות על הקמת הקריירה חיפוש העבודה, השאילתה חזון-resume.com. ג'ון Harbison הוא חבר משתתף כדי לקבל מידע נוסף אודות הציד עבור אימות תעסוקה עבור מספר משאבים גדול.